טרייד אין רכב

טרייד אין - במה מדובר?

משמעותו המילולית של המושג טרייד אין היא "קנייה בהמרה". הכוונה לעסקה שבה מבוצעת המרה; החלפה של רכב ישן ברכב חדש יותר או מתקדם יותר, כשמחיר הרכב הישן מקוזז מעלות הרכב הנרכש. שיטה זו הולכת ותופסת נתח גדול יותר ויותר מעסקאות הרכב המתבצעות מדי שנה בישראל, זאת על חשבון אלה המתבצעות עדיין בשיטה הישנה: קנייה ומכירה נפרדות זו מזו המנוהלות בדרך-כלל באופן עצמאי.

 

היכן ניתן לבצע עסקאות טרייד אין?

עסקאות טרייד אין מתנהלות, רובן ככולן, בתחומן של שלוש מערכות מסחריות עיקריות הקשורות לעולם הרכב: חברות ליסינג, סוחרי רכב למיניהם ויבואני רכב. האחרונים קנו, אף הם, דריסת רגל בשוק זה, במטרה לקדם מכירת מכוניות חדשות. שלוש מערכות אלה מותאמות לעסקי טרייד אין בגלל היתרון לגודל המגולם בהן. בבעלותן מגוון גדול של מכוניות חדשות או מכוניות משומשות מיד ראשונה, שנייה וכו', והן מסוגלות להציע ללקוחות מספר חלופות. מתוך חלופות אלה יוכל הלקוח לבצע בחירה מיטבית, המתאימה ביותר לצרכיו.

 

למי זה עשוי להתאים?

אנשים פרטיים, חברות מסחריות קטנות וגדולות, כולם יכולים לעשות שימוש בשירותי טרייד אין לרכב. אולם עסקאות טרייד אין מיועדות בעיקר למי שבשימושו כלי רכב, ומעוניין, בסופו של דבר, לשדרג את עצמו לרכב חדש. עסקאות אלה, מכוונות, אם כך, בעיקר לשני סוגי לקוחות:

לקוחות פרטיים:
אדם פרטי המעוניין לשדרג את הרכב ולרכוש מכונית פרטית או מסחרית חדשה או טובה יותר מזו העומדת לרשותו, יוכל ליהנות מהיתרונות הרבים של עסקת טרייד אין, וביניהן חיסכון בזמן, במאמץ, באנרגיות, מניעת עוגמת-נפש ועוד.

חברות מסחריות:
עצמאים וגופים בסדר גודל קטן עד בינוני, המתחזקים מספר לא גדול של מכוניות. מערכות עסקיות כאלה עשויות להפיק תועלת לא מבוטלת משירות טרייד אין. ההחלפה של ישן בחדש תאפשר להן לקלוט ללא שיהוי מיותר כלי רכב חדשים ומשופרים, בלי להיקלע למצב מתמשך של מחסור באמצעי תחבורה זמינים, אשר עלול לחבל בעבודה השוטפת.

מנהלי הלקוחות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בנושא טרייד אין בטלפון 3900* או באמצעות פנייה בטופס צור קשר.

 

כתבות

קבל הצעת ליסינג

אנא מלא פרטיך כדי לקבל הצעת ליסינג מהמומחים של ליסקאר.