רכב ליסינג

איזה רכב הכי מתאים לך?

רכב ליסינג

ברוכים הבאים לאזור הכתבות של ליסקאר בנושא רכב ליסינג!

כאן תוכלו למצוא מידע רב בנושא רכב ליסינג. איך בוחרים רכב ליסינג? האם ניתן לעשות עסקת ליסינג לכל סוגי הרכבים? איזה רכב הכי מתאים לעסק שלך מבחינת הכרה במס? 
כל התשובות ועוד בכתבות המצורפות

בליסקאר עומדים לרשותכם מנהלי תיקי לקוחות מהותיקים והמנוסים ביותר בענף הליסינג. התקשרו לתיאום פגישה עם מנהלי תיקי הלקוחות שלנו 3900*

מדריך מקוצר לבחירת רכב
מדריך מקוצר לבחירת רכב הליסינג שמתאים לך

מחפש רכב ליסינג? מהיום אין צורך להתפשר על סוג הרכב. ליסקאר מאפשרת לך לבחור איזה רכב שמתאים לך ללא הגבלה! קראו עוד על הצעדים לבחירת הרכב הנכון בשבילכם.

רכב פרטי או רכב מסחרי
רכב לעסק: רכב פרטי או רכב מסחרי?

בעלי עסקים מתלבטים לא אחת בעת קניית רכב לעסק, האם לקנות רכב פרטי או מסחרי? על אילו רכבים ניתן לקבל את המע"מ חזרה? איזה רכב יאפשר לקבל את מירב הטבות המס? קראו עוד

רכבי ליסינג
רכבי ליסינג

מחפש רכב ליסינג? מהיום אין צורך להתפשר על סוג הרכב. ליסקאר מתמחה בהתאמה מושלמת של סוג הרכב וסוג עסקת הליסינג ללקוחותיה. ליסינג מימוני או תפעולי? ברור שליסקאר!

רכב מסחרי או רכב פרטי
רכב מסחרי או רכב פרטי בליסינג?

מה יותר מתאים? ליסינג רכב מסחרי או ליסינג רכב פרטי? צפו בסרטון של ליסקאר ולמדו על התאמה של עסקת ליסינג.

הוצאות על רכב ליסינג
הוצאות על רכב ליסינג - מה מוכר לצורך ניכוי מס

ליסקאר מתמחה בעסקאות ליסינג לעצמאים ולחברות, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח! ליסינג מימוני או תפעולי? בכתבה זו נסקור מה מוכר לצורך ניכוי מס ושווי רכב

רכב הליסינג נגנב או ניזוק
רכב הליסינג שלי נגנב או ניזוק, מה עושים?

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים השכיחים ביותר. רובנו ביטחנו את רכבנו וכמעט כולנו נזקקנו בשלב כזה או אחר להפעיל את פוליסת הביטוח. אך מה קורה כשמדובר ברכב ליסינג? האם אתם חשופים לתביעות בגין תאונות דרכים? מה קורה אם רכב הליסינג שלך ניזוק? או נגנב? או רחמנא לצלן נשרף?

רכבי ליסינג
סיכום שנת 2017-לאן נסע שוק הרכב

לאן נסע שוק הרכב בשנת 2017 ? סיכום שנה: מי הם המותגים הנמכרים ביותר? כמה נמכרו ביחס לשנה הקודמת ? מה הם מאפיני השנה שחלפה? חמשת הדגמים הנמכרים ביותר ב2017.

© כל הזכויות שמורות לליסקאר בע"מ 2019