רכב הליסינג שלי נגנב או ניזוק, מה עושים?

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים השכיחים ביותר. רובנו ביטחנו את רכבנו וכמעט כולנו נזקקנו בשלב כזה או אחר להפעיל את פוליסת הביטוח. אך מה קורה כשמדובר ברכב ליסינג? האם אתם חשופים לתביעות בגין תאונות דרכים? מה קורה אם רכב הליסינג שלך ניזוק? או נגנב? או רחמנא לצלן נשרף?

התשובה לשאלה זאת טמונה בסוג הליסינג שנעשה:
בעסקת ליסינג תפעולי חלקי או מלא - ביטוח הרכב מטופל על-ידי חברת הליסינג.
בעסקת ליסינג מימוני או ליסינג פרטי - במידה והלקוח השתמש בשירותים המשלימים, שנותנת חברת הליסינג ונעזר בה לביצוע ביטוח הרכב, יוכל גם הוא ליהנות מהיתרונות הנובעים מטיפול חברת הליסינג בביטוח.

חברת הליסינג ממנפת את גודלה ואת כושר המיקוח שלה על מנת להשיג פוליסות ביטוח עם תנאים טובים ומקיפים יותר עבור לקוחותיה. כמו כן, במקרים שנויים במחלוקת חברת הליסינג, כלקוח ענק של חברת הביטוח, תתערב לטובת הלקוח ותדאג לאינטרס שלו.
שאלה: מהם היתרונות בביטוח שנעשה באמצעות חברת הליסינג על פני ביטוח כאדם פרטי?
חברת הליסינג מעסיקה אנשי מקצוע, שקוראים את האותיות הקטנות ומוודאים כי הביטוח מיטיב עם הלקוחות, וכל זאת במחירים תחרותיים יותר לעומת התנאים אותם יכול להשיג הלקוח הפרטי. כמו כן, במקרים בהם נדרשת התערבות משפטית, ביטוח הליסינג מעמיד ייעוץ משפטי והכנת כתבי תביעה ללא תוספת חיוב. יכולת התגובה של ביטוח הליסינג יעילה ומהירה יותר לעומת ביטוח שנעשה באופן פרטי.

ביצוע ביטוח במעמד עסקת הליסינג חוסכת לצרכן את הזמן הרב והיקר שנדרש בביצוע סקר שוק ומיקוח לגבי תנאי הפוליסה. במקרה של טוטלוס יכולת התגובה של ביטוח הליסינג יעילה ומהירה יותר לעומת ביטוח שנעשה באופן פרטי והלקוח יוכל לעבור לעסקה חדשה במהירות גבוהה יותר מבלי להמתין לכל אישורי חברת הביטוח.
שאלה: על אלו דגשים הלקוח צריך לשים לב בבואו להשתמש בשירותי הביטוח של חברת הליסינג?
בביטוח כמו בביטוח חלים כל הסעיפים המוכרים, כגון: גיל מינימאלי של הנהג הצעיר ביותר, השתתפות עצמית במקרה תביעה, רשימת המורשים להשתמש ברכב הליסינג גובה הפיצוי במקרה של פגיעה בצד ג', וכן הלאה. גם במקרה ובמסגרת ההתקשרות חברת הליסינג לוקחת על עצמה לטפל בביטוח הרכב, מוטב יעשה הלקוח אם יבדוק מול חברת הליסינג נושאים אלה, כמו גם נושאים אחרים שחשובים לו במיוחד, כגון: ביטוח שמשות רכב, שירותי מוסך דרכים, תוספות מיוחדות על וו גרירה וכן הלאה. והכי חשוב, מומלץ לוודא כי הלקוח מבין את משמעות ההגבלות המופיעות בפוליסה ושהיא אכן עונה לצרכיו.

סעו בזהירות! מנהלי הלקוחות של ליסקאר עומדים לרשותך בכל שאלה בטלפון 3900* או באמצעות פניה בטופס צור קשר

© כל הזכויות שמורות לליסקאר בע"מ 2022