ליסקאר השכרת רכב

השכרה היא מצב שבו מתבצע תשלום עבור זכות זמנית להחזקה ושימוש ברכב. השכרת רכב בישראל הופכת למשתלמת יותר ויותר, ונותנת מענה לכל סוגי הלקוחות הן הפרטיים והן העסקיים. חברות רבות ופרטיים מוצאים כי החזקת רכב לטווח קצר בשכירות היא הפתרון היעיל והנוח ביותר כגון: רכב עבור פרויקט זמני , עובד חדש שנמצא בתקופת ניסיון , אדם פרטי שנמצא בין עבודות או שמכר את רכבו וממתין לחדש ועוד. בעת השכרת רכב מליסקאר תוכל ליהנות משירות ותנאים יוצאי דופן

נפנק אותך בחווית נסיעה בצי רכבים חדש ,מגוון ובטיחותי

 ברשות חברת ליסקאר השכרת רכב צי רכבים חדש ומגוון הכולל , רכבים קומפקטיים, רכבים משפחתיים, מיניוואנים, שלל רכבים מסחריים לנוסעים ולהעמסת ציוד, רכבי קירור ורכבי שטח. 

נפתיע אותך בחוויית שירותי קונסיירג' BIG ליסקאר 

לקוחות ליסקאר נהנים משירות "BIG ליסקאר" המספק מגוון שירותים מתקדמים לכל צורך: ניווט והכוונה, המלצות על אתרי בילוי ומסלולי טיול, מידע על תחנות דלק, מזג אוויר, הזמנת סיוע במקרי חירום וכל מידע המעניין אותך , שירות זמין 24/7 והכל מבלי להסיר את הידיים מההגה ואת העיניים מהכביש. 

נתאים לך את העסקה הטובה ביותר עבורך 

היא אחת מחברות הרכב הוותיקות והמבוססות בישראל. היא נהנית מאיתנות ועוצמה פיננסית ומציעה פריסת סניפים וצוות עובדים ותיק ומיומן שיודע "לחשוב מחוץ לקופסא" ולהתאים לך את הפתרון המתאים והכלכלי ביותר, תוך כדי מתן שירות מקצועי ויעיל. 

לסיכום, ליסקאר מציעה למחפשי שירותי השכרת רכב בישראל את השילוב המושלם בין אמינות, נוחות, שירות ומחיר. בליסקאר יש פתרונות לכל סוגי ההשכרה ללקוחות פרטיים, עיסקיים ולטווחי זמן משתנים, עם פריסת סניפים ברחבי הארץ שנותנים שירות עד בית הלקוח.