ליסינג לציוד כבד

פתרונות מותאמים לעסקים

 ליסקאר מעמידה לרשותך מחלקה ייעודית מתמחה במימון וליסינג לציוד

תחום הליסינג לציוד הינו תחום מורכב הדורש ידע, ניסיון ומקצועיות. בניגוד לתחום הליסינג לרכב, המוכר למרבית חברות הליסינג, הפעילות הקשורה במשאיות אוטובוסים וציוד דורשת היכרות מעמיקה עם מגוון גדול של יבואנים וציוד מכני מורכב הכולל צמ"ה , מלגזות , רכבי טיאוט מכבשים ומרכבים שונים כגון מנופים זרועות הדראוליות ועוד .
 ליסקאר היא בין חברות הליסינג הבודדות בתחום המעניקה ללקוחותיה אפשרות לבצע עסקאות מימון וליסינג לכל סוגי המשאיות והמרכבים, האוטובוסים והציוד הכבד. מחלקת הציוד הכבד של ליסקאר תעזור לך למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכי העסק שלך ולסוג הציוד הנדרש: מלגזות, רכבי טיאוט, רכבי פינוי, מעמיסים, מחפרונים, מכבשים ועוד. 
לעסקת הליסינג והמימון לציוד יתרונות רבים הבולטים שבהם הם:

תוכל ליהנות מאובליגו פנוי

עלויות של ציוד עשויות להגיע לסכומים לא מבוטלים של מאות אלפי שקלים.  עסקת ליסינג לציוד בליסקאר מאפשרת לך לקבל אשראי לציוד שאינו מגביל את האובליגו בבנק ולמעשה מהווה מסגרת אשראי חוץ בנקאית. 

נתאים לך את העסקה הנוחה ביותר עבור העסק שלך
בליסקאר כל לקוח יכול ליהנות מעסקה המתאימה ביותר עבור העסק שלו מבחינת סוג הציוד, סוג העסקה, פריסת תשלומים נוחה ומקדמה מתאימה.

מנהל תיק לקוחות אישי שיעניק לך שירות יוצא מן הכלל
מנהל תיק לקוחות מומחה לליסינג ומימון לציוד יגיע אליך לבית העסק או החברה בכל מקום בארץ וילווה את ביצוע העסקה החל משלב המו"מ ולאורך כל חיי העסקה. מנהל תיק הלקוחות יעניק לך שירות יוצא מן הכלל בכל התחומים וידע להציע לך את הפתרון המושלם עבורך לכל סוגי הציוד והרכב

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ