ליסינג מימוני

ליסינג מימוני בתנאים אטרקטיביים ויחס אישי!

מהו ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני הוא מעין הלוואה לצורך רכישת רכב לתקופה של 45 עד 60 חודשים, כאשר העסק או הקונה הפרטי משלמים תשלום חודשי לחברת הליסינג. בשיטה זו, חברת הליסינג מאפשרת ללקוח קבלת מימון לרכישת רכב חדש באמצעות העמדת הלוואה, הכוללת את שווי הרכב וריבית על העסקה.

הלקוח משלם תשלום חודשי לחברת ליסינג שנועד לכסות את מחיר הרכב, כמו גם את עלות ההון שהושקע על ידי חברת הליסינג שרכשה אותו. הרכב רשום על שם חברת הליסינג, אולם בתום תקופת העסקה קיימת בפני הלקוח אפשרות לרכוש את הרכב מחברת הליסינג במחיר הזדמנותי ולהעבירה על שמו, או להתקדם לעסקה נוספת.

פרטיות לדוגמא

ניסאן ג'וק ACENTA הצ'בק
יונדאי אלנטרה INSPIRE סדאן
רנו פלואנס AMBIANCE סדאן
סקודה אוקטביה STYLE סדאן

מסחריות לדוגמא

טויוטה היילקס  תא כפול
סיטרואן ברלינגו COMFORT קומבי

למי מתאים ליסינג מימוני?

הליסינג המימוני מתאים לחברות ועסקים, אשר רוצים לרכוש מכונית, ומעוניינים במימון חוץ בנקאי על פני ניצול מסגרת האשראי הבנקאית. לקוחות אשר מנהלים ציי רכב -בינוניים וקטנים רכבים ואשר מעוניינים לדאוג לתחזוקה ולטיפולים לרכבים בעצמם. כמו כן, ליסינג זה מתאים במיוחד ללקוחות אשר מעוניינים להפוך לבעלי הרכב בסוף תקופת הליסינג.

כיצד מורכבת העסקה?

לרוב עסקת הליסינג המימוני מורכבת משלושה חלקים: מקדמה בתחילת תקופה, תשלום חודשי קבוע למשך חודשי העסקה ואופציית רכישה הזדמנותית בתום תקופת העסקה. במסגרת עסקת הליסינג המימוני, הלקוח מזמין רכב מחברת הליסינג בהתאם לצרכיו, וחברת הליסינג מחכירה ללקוח את הרכב, לרוב לתקופה של 45 או 60 חודשים. בתום תקופת השכירות עומדת בפני הלקוח האופציה לרכוש את הרכב תמורת מחיר הזדמנותי. תפעול הרכב (אחזקה וכו') אינם באחריות חברת הליסינג, אלא באחריות העסק או המחכיר הפרטי.

צפו בסרטון קצר בו מסביר מנכ"ל ליסקאר, שי הרשקוביץ, על סוגי הליסינג השונים.

הטבות ויתרונות כלכליים

בליסינג מימוני מתקבלת חשבונית חודשית, המוכרת לצורכי מס, באופן המאפשר "פחת מואץ" לעומת הפחת במקרה של רכישת הרכב. עסקה זו איננה כוללת שירותי תחזוקה וטיפולים. מבחינה כלכלית, ליסינג זה הוא יתרון לאנשים, המבקשים לראות ברכבם את רכושם הפרטי מרגע חתימת החוזה. חשוב לציין, כי בליסינג מימוני אין הגבלת ק"מ לעומת הליסינג התפעולי, אשר לרוב מגביל את הלקוח במס' הק"מ שניתן לעבור עם הרכב לאורך תקופת החוזה.

מה החלופות לעסקת ליסינג?

החלופות העומדות בפניך כלקוח עסקי למימון רכישת רכב חדש הן: רכישת רכב באמצעות הון עצמי - על ידי ניצול האשראי הבנקאי, דבר העשוי להכביד על האובליגו. רכישת רכב באמצעות עסקת ליסינג תפעולי מלא או ליסינג תפעולי חלקי, המתאימה לעסקים בעלי צי רכבים גדולים. וכמובן עומדת בפניך החלופה של עסקת ליסינג מימוני שהופכת שכיחה יותר ויותר בקרב עסקים בישראל.
© כל הזכויות שמורות לליסקאר בע"מ 2017