ליסינג פרטי

להתקדם לרכב חדש מבלי לשבור חסכונות

לקבלת התאמת רכב ליסינג

ליסינג פרטי לרכב חדש - כל מה שחשוב לדעת

ליסינג פרטי היא דרך מצוינת להתקדם לרכב חדש מבלי להתחייב לכל הסכום מראש. בעסקת ליסינג פרטי הלקוח בוחר את הרכב שהכי מתאים לו, חברת ליסקאר עובדת עם כל יצרניות הרכב וניתן לקבל הצעת מחיר לכל סוג רכב. לאחר בחירת הרכב, הלקוח מעביר לחברת הליסינג מקדמה בסכום נמוך יחסית, ומקבל את הרכב שבחר. ליסינג מסוג זה מאפשר למעשה ללקוח לנסוע על רכב חדש כל 30 חודשים בקלות יחסית ומבלי להוציא מקדמות גבוהות - הלקוח מעביר לחברת הליסינג תשלום חודשי קבוע בהתאם לתקופה שנקבעה מראש (התקופה האופטימאלית היא 30 חודשים). בתום תקופת הליסינג הלקוח יכול לשלם את תשלום סוף התקופה ולקבל בעלות על הרכב או להתקדם לעיסקה חדשה ולהחליף את הרכב  ברכב חדש יותר בקלות ובנוחות.

 ליסינג פרטי - למי זה מתאים והאם זה משתלם?

ליסינג לפרטי מתאים לעצמאים ועסקים קטנים שנוסעים מעט יחסית לרוב עד 20,000 ק"מ בשנה או 25,000 ק"מ . לכל מי שנוסע מעל מרחק זה, עסקת הליסינג לאדם פרטי אינה מתאימה מאחר ויש עלות לכל ק"מ עודף. מנהלי תיקי הלקוחות בליסקאר מתמחים בכל סוגי הליסינג ולכן, מומלץ לתאם פגישה עם מנהל תיק לקוחת על מנת שיבחן את כל הפרמטרים הרלוונטיים כגון - גובה המקדמה שהלקוח מסוגל להעמיד, גובה תשלום חודשי, כמות הק"מ שהלקוח נוסע בשנה, רמת החיתום ועוד.  מנהל תיק הלקוחות שלנו ישמח להמליץ על העסקה המתאימה ביותר עבור הלקוח.  

ליסינג פרטי-תפעולי - מה זה כולל?

עסקת הליסינג לפרטי כוללת בדרך כלל ביטוחי חובה ומקיף, שני טיפולים תקופתיים (ללא בלמים) , מיגון וחיישני רוורס. לא ניתן להשוות לליסינג תפעולי מאחר וניתן לעשות עסקאות של ליסינג תפעולי עד ל 40,000 ק"מ בשנה עסקאות תפעוליות כוללות שרות נהגים ורכב חלופי ואילו בליסינג לפרטי מדובר רק על שני טיפולים ראשונים ללא רכב חלופי וללא שרות נהגים. 

למה ליסינג פרטי עושים רק בליסקאר?

  • בליסקאר ניתן לעשות עסקת ליסינג לפרטי לכל סוגי הרכבים
  • יעמוד לרשותך מנהל תיק לקוחות מקצועי שידע להתאים עבורך אישית את העסקה הטובה ביותר בשבילך
  • תוכל לנסוע ברכב חדש מבלי לפתוח את החסכונות בבנק או להעמיס על מסגרת האשראי
  • נוסעים ברכב חדש כל 30 חודשים מבלי להתעסק במכירת הרכב הישן
  • בליסקאר תוכל לאבזר את הרכב 
  • בליסקאר תקבל מערכת תדלוק אוטומטית

ליסינג פרטי לעצמאים ועסקים קטנים בליסקאר

רכישת רכב פרטי בעסקת ליסינג היא כבר לא מושג זר ששמור רק לעובדים בחברות הגדולות. כיום, כל אחד למעשה יכול לרכוש רכב פרטי בליסינג בלי כל קשר למקום עבודתו. ליסקאר מציעה מגוון מסלולי ליסינג ותנאי מימון אטרקטיביים לעצמאים ועסקים קטנים, שהופכים את העסקה למשתלמת ביותר.

בנוסף, מציעה ליסקאר גם ליסינג ללא מקדמה במזומן ללקוחות עסקיים. עושים טרייד אין לרכב הישן ומתקדמים לרכב חדש בעיסקת ליסינג ללא מקדמה במזומן וללא ריבית. לחץ לפרטים נוספים על ליסינג ללא מקדמה במזומן לעסקים.

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ