המדריך להצלחה במכירת רכב לטרייד אין

במדריך זה תוכלו לקבל מידע על שתי שאלות חשובות לעסקת טרייד אין:
איך להצליח במכירת רכב לטרייד אין וכיצד להצליח בקניית רכב מטרייד אין
אז איך להצליח במכירת רכב לטרייד-אין ומה כדאי לבדוק?
איך הרכב נראה?

נכון, הניקיון והברק אינם השיקול היחיד, אבל כאשר הרכב נראה נקי, מטופל ומטופח, ומרגישים שבעליו הקודמים שמרו עליו באהבה, נוצרת תחושה חיובית ו'כימיה'.
לכן כשמכינים רכב לעסקת טרייד אין, כדאי שנקדיש זמן ומאמץ לפעולות הבאות:
- שטיפה וניקיון של הרכב חידוש הצמידים והברקת החישוקים
- שטיפה של החלק הפנימי, שאיבת אבק, ניקיון הריפודים
- ניקיון המנוע ותא המנוע
- אם לא מדובר בהוצאה גדולה מדי, כדאי לשקול גם לחדש פוליש ווקס לשכבה החיצונית.
מישהו מטפל בך?
מומלץ להציע את המכונית למכירה לאחר ביצוע טיפול תקופתי אחרון. הכסף שהושקע ישתלם בסופו של דבר. הצגת אישורים המאמתים כי הרכב נבדק לאחרונה, עבר טיפול והוא בטוח לנסיעה - מעלים באופן משמעותי את סיכוייו להימכר ובמחיר טוב יותר.
כבר עשית טסט?
מאותה סיבה בדיוק מומלץ להגיע לעסקת הטרייד אין לאחר טסט. נכון, הוצאתם כסף מכספכם וחסכתם אותו ללקוח הפוטנציאלי, אבל אלה בדיוק הדברים שיכולים להכריע את הכף. כשלמראה הרכב המושקע, מצטרפים אישורים אמינים בכתב על טסט וטיפולים-\ההצלחה כמעט מובטחת.
זכרו את המסמכים של הרכב
יש לכם כבר אישורים על טיפול עשרת אלפים, על תקלות שתוקנו, על אחרון השקעה שנעשתה ברכב - ברגע האמת, לא לשכוח בבית! לבוא מסודרים, עם כל האישורים, עם תעודת זהות ועם רישיונות.
התעדכנו לפני המכירה
וודאו שאתם יודעים כמה שווה הרכב לפי מחירון הרכב של לוי יצחק, או לפי המחשבונים של אתר "יד 2". כדאי גם לנסות להעריך שווי רכב בשוק הפרטי (חברות ליסינג יכולות לספק מידע מסוג זה). ידע מבוסס יתרום בכל מקרה לקידום העסקה שלכם, גם במקרה שהרכב שלכם שווה קצת יותר, וגם אם לא.
חכו לסוף החודש
כדאי להגיע למגרש הרכב בסוף החודש, לפני שהמחירונים מתעדכנים, וערך הרכב המועמד למכירה צפוי לרדת. מבחינת הרכב הישן- ירידת הערך יכולה להיות משמעותית, באשר לרכב שמתכוונים לקנות - סביר שירידת הערך לא תהיה באותם סדרי גודל.

לסיכום, הכינו שיעורי בית והגיעו עם הרכב, המסמכים והמידע הנדרש והעלו את הסיכויים למכור את הרכב לטרייד אין.
ומה עם החלק השני של עסקת הטרייד אין - קניית הרכב? על כך במאמר: כיצד להצליח בקניית רכב מטרייד אין.

כתבות ליסינג נוספות