המדריך להצלחה בקניית רכב מטרייד אין

כמו בכל צעד חשוב בחיים המחייב החלטות ובוודאי בעסקאות כלכליות חשובות - מומלץ להגיע מוכנים. על אחת כמה וכמה נכון הדבר כשעל הפרק עסקת טרייד אין לרכב, המורכבת מקנייה ומכירה גם יחד. עבור אלה מביניכם  ששוקלים ביצוע עסקת טרייד-אין, ריכזנו צרור עצות חיוני. 
בכתבה הראשונה בסדרה תמצאו עצות איך להצליח במכירת רכב בטרייד-אין?
ובכתבה זו תגלו איך לבצע קנייה מוצלחת של רכב בטרייד אין וממה כדאי להיזהר?
איך להצליח בקניית רכב בטרייד-אין?
התייעצו, התעניינו וקראו אודות הרכבים שמעניינים אתכם.
באיזה רכב אני מעוניין? מתוצרת איזו חברה? איזה דגם? וגם להכין אלטרנטיבה או שתיים. תמיד טוב לסמן מטרה ברורה, החיפוש קל יותר ומבלבל פחות.
כמה היא עולה?
עוד לפני שיוצאים למצוא את המכונית המבוקשת, צריך לבדוק את מחירה במחירון ולברר כמה עשויה לעלות מכונית זו בשוק הפרטי. הידע מעניק ביטחון ובעקבותיו משתפרים הסיכויים להשפיע על המשא ומתן בכיוון הרצוי.
בדקו ממי אתם קונים
לפני הכול, בדקו את מגרש הטרייד אין. מה מצבם המשפטי, העסקי, של חברת הליסינג, של סוחר המכוניות, של היבואן? האם הם מצויים בקשיים? האם יש להם לקוחות מרוצים?
מצאתם את המכונית שאתם מחפשים?
בדקתם ומצאתם סוף סוף את מכונית חלומותיכם, ככל שתהיו יותר החלטיים ומגובשים - ייתכן שילכו לקראתכם בכל הנוגע למחירים ולתנאי המימון.

החלטתם להתקדם?
אל תחסכו בבדיקות. נכון, רכב נקי וממורק עושה רושם טוב, זה אולי מה שעזר לבחור בו מלכתחילה, אבל אנחנו בליסקאר לא ממליצים לעצור כאן. מנוע נקי ושלדה מושלמת יכולים להסתיר תחתיהם בעיות מכאניות קשות פי כמה. וכמובן מומלץ לבצע שתי בדיקות: אחת במכון מוסמך, המקובל על מי שמוכר, ובדיקה נוספת באופן עצמאי. כדאי לבדוק היטב מה מצבו המכאני של הרכב והאם הוא בטוח לנסיעה. אל תתביישו לשאול כמה שיותר שאלות על מצב הרכב והבעלים הקודמים.
הבדיקות לא גרמו לכם "לרדת" מהעסקה, אבל נמצאו בעיות?
קחו עמכם את מסמכי הבדיקה חזרה אל המוכרים, זה עשוי לשפר את עמדותיכם במיקוח.
עומדים לפני רכישה?
צעד אחרון שאי אפשר בלעדיו: בדקו במשרד הרישוי את רישיונות הרכב, כמה ידיים עבר (לא תמיד מה שכתוב ברישיון הוא המצב האמיתי). במשרד הרישוי בדקו האם אין על הרכב עיקולים, חובות, שעבודים, ושהמוכר הוא אכן בעליו של הרכב.

בדקו אפשרויות לליסינג ומימון
לרוב מגרשי המכירות יש אפשרות להציע תנאי מימון רכב או ליסינג מימוני וכך לא תידרשו להוציא את מלוא הסכום בעת הרכישה.
טרייד אין בליסקאר - צפו ברכבי המגרש שלנו או צרו איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר.

כתבות ליסינג נוספות