וידיאו כל מה שרצית לדעת על טרייד אין

שי הרשקוביץ, מנכ"ל ליסקאר עונה על שאלות בנושא טרייד אין. הנה הראיון המלא:
מה זה "טרייד אין"?
טרייד אין או בשמה העברי רכישה בהמרה, היא למעשה שיטה שבה יכול לקוח להכנס עם רכבו הישן להגיע לרכב חדש על ידי המרה בתוספת תשלום עבור הגעה לרכב החדש.
למעשה הטרייד אין הוא המסלול הנוח ביותר כדי לעבור מרכב ישן לרכב חדש מכמה סיבות:
ראשית מבחינת טירחה, הלקוח לא צריך ללכת לפרסם את הרכב, להוציא אותו למכירה, ללכת לבדיקות עם לקוחות, לעשות העברת בעלות, זו טירחה די גדולה. ואח"כ ללכת במקביל לרכוש רכב חדש, גם אותו לקחת לבדיקה גם ממנו לבצע רישום וכל מה שקשור להעברת בעלות.
אכן מדובר בטירחה די גדולה.מה היתרונות של טרייד אין?
היום כדי לרכוש מכונית חדשה אני צריך להחליט האם אני מוכר קודם את המכונית הישנה ואז אני עלול להימצא מספר שבועות עד שאני אקבל את החדשה, או האם אני קונה מכונית חדשה בלי למכור את הישנה ואז אני צריך למעשה להביא יותר כסף כי עוד לא קיבלתי את הכסף מהמכונית הישנה. במסגרת הטרייד אין אני יכול לקבל מכונית חדשה להשאיר את הרכב הישן ולקחת את הרכב החדש.
כשאני קונה מכונית מבן אדם פרטי אני קונה ממנו והוא נעלם, גם אם תהיה איזשהי בעיה אין לי למי לבוא בטענות. כשאני מגיע לחברת ליסינג מסודרת אני מבצע עסקת טרייד אין, אני למעשה תמיד יכול לחזור אליהם, הם מחוייבים בגילוי נאות, מצב הרכב הוא ידוע, הוא לא צריך לחשוש, הוא מרגיש הרבה יותר בטוח, הוא מקבל פתרונות מימון, לא צריך להשאר בלי אוטו.
האם יש אחריות?
ברגע שאתה נמצא מול ארגון מסודר ויש לך אבא אז למעשה אתה מקבל את כל הגב של אותה חברה שלא תרצה, אני מניח, להתבזות במידה ואח"כ תהיה איזשהי בעיה עם הרכב. ולכן התשובה היא כן, אתה עושה עסקת טרייד אין במקום שבו אתה יודע שיש לך למי לחזור אח"כ.

מנהלי הלקוחות של ליסקאר עומדים לרשותך בכל שאלה בנושא טרייד אין בטלפון 3900* או באמצעות פנייה בטופס צור קשר.

כתבות ליסינג נוספות