לשדרג רכב בקלי קלות

עסקת טרייד אין הינה עסקה בה הלקוח משדרג את רכבו. הלקוח מגיע עם רכבו המשומש למרכז רכבי היד ראשונה של חברת הליסינג ויוצא משם עם רכב חדש יותר. והתשלום? הוא משלם את ההפרש בלבד. בכתבה הבאה תמצאו את כל מה שחשוב לדעת לפני שעושים עיסקת טרייד אין.

למי מתאימה עסקת טרייד אין?
טרייד אין לרכב הינו פתרון יעיל במגוון מצבים למשל, כאשר לקוח אינו מעוניין להחזיק במקביל שני רכבים עד למכירת הרכב הישן בשל ההוצאות הכפולות והמשך ירידת ערך. דוגמה נוספת היא כאשר הלקוח חושש למכור את רכבו ולהישאר תקופה מסוימת ללא רכב.או למשל, כאשר לקוח מעדיף לחסוך בזמן ובכסף בעת חיפוש אחר רכב בשוק המשומשות ובמפגש עם מוכרים פרטיים.

למה טרייד אין?
קניית רכב מאדם פרטי כרוכה באמון גדול בין המוכר והקונה. המהימנות, האיכות והביטחון הם עניין של חתול בשק במרבית המקרים. לקוח שמעוניין לשדרג את רכבו מוטב כי יחסוך את אי הנעימות במפגשים עם אנשים זרים, הטרחה הכרוכה בחיפוש רכב, הזמן והמשאבים הדרושים כדי לבצע את העסקה.

היתרונות של עסקת טרייד אין
כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות עסקה עם גוף מוכר וגדול, כגון חברת ליסקאר ולא בכדי. חברות מסחריות מחויבות לשמור על המוניטין הטוב שצברו ולכן הן שמות דגש גבוה מאוד על אמינות, מהימנות, איכות ושירות לקוחות מהמעלה הראשונה. עסקת טרייד אין מעניקה ללקוח שקט נפשי, הטבות בלעדיות ושירות המשכי, דבר שמוכר פרטי לא יכול לספק כמובן.
בנוסף, חברת הליסינג מאפשרת מגוון מסלולי מימון ומזכה מידית את הלקוח על רכבו הישן. בדרך זו ניתן להתקדם לרכב חדש יותר בצורה נוחה, מהירה ובטוחה במקום אחד בלי לבזבז זמן ואנרגיה מיותרים בחיפוש אחד רכב העונה לתקציב בשוק יד שנייה. לחברת הליסינג לרוב יש מגוון גדול של רכבים והיא יכולה להתאים את המכונית המתאימה ביותר לכיס של הצרכן, בין אם מדובר בקניית רכב יד ראשונה או בקניית רכב חדש.
לא כל מי שנוסע ברכב מבין ברכבים, לכן חברת הליסינג מעמידה לרשות הלקוחות מומחי רכב מהשורה הראשונה, היכולים לסייע לקונה לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכיו, לדוגמא להמליץ על רכב משפחתי מרווח ומאובזר לבעל משפחה או רכב ספורטיבי קטן לצעיר עירוני עם בעיות חניה ליד ביתו.

בשורה התחתונה, כאשר לקוח מחפש פיתרון מהיר ויעיל לשדרג את הרכב עם מינימום התעסקויות ומקסימום תועלת - עסקת טרייד אין לרכב בהחלט עונה על כל הצרכים.

מנהלי הלקוחות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בנושא טרייד אין בטלפון 3900* או באמצעות פנייה בטופס צור קשר

כתבות ליסינג נוספות