ליסינג לעסקים

ליסינג לרכב זו הוצאה מוכרת

לקבלת התאמת רכב ליסינג

ליסינג לעסקים קטנים כגדולים

עסקאות ליסינג לרכב הפכו לדרך הנפוצה והכדאית ביותר לרכישת רכבים, בעיקר עבור עסקים וחברות.
עסקאות הליסינג המתאימות ביותר עבור הלקוח העסקי הן עסקאות ליסינג מימוני ועסקאות ליסינג תפעולי מלא או חלקי. ואכן, רוב רואי החשבון ממליצים ללקוחותיהם לבצע עסקאות ליסינג לרכב.

בליסקאר ניתן  לבצע עסקאות ליסינג לכל סוגי העסקים בין אם מדובר בעוסק מורשה, חברה בע"מ עמותה או כל צורת התאגדות אחרת ולכל גודל צי רכבים החל מרכב אחד ומעלה.

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ

ליסינג תפעולי לעסקים או דווקא מימוני? כך או כך הכי משתלם בליסקאר

בליסקאר צוות המתמחה בעסקאות ליסינג לעסקים אשר ידע להתאים לעסק שלך את העסקה המשתלמת ביותר בין אם מדובר בעסקת ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי מלא או ליסינג תפעולי חלקי.
ניתן לבצע עסקאות ליסינג לכל סוגי הרכבים פרטיים, ג'יפונים, רכב שטח ורכבים מסחריים. בליסקאר יש גם מחלקה המתחמה בעסקאות ליסניג למשאיות, אוטובוסים וציוד הנדסי.

מדוע כדאי לבצע עסקאות ליסינג עיסקי בליסקאר?

 • נאפשר לך לרכוש רכבים לעסק ולשאיר את המסגרת האשראי הבנקאית פנויה
  עסקת הליסינג נותנת מענה מצוין לעסקים . היא מהווה למעשה מעיין מסגרת אשראי חוץ בנקאי. עסקת הליסינג מאפשרת לבעל העסק לפנות את  האובליגו בבנק, שהינו כאוויר לנשימה לעסקים: לפיתוח העסק, לניהול התזרים השוטף ולהוצאות בילתי צפויות שיש לכל עסק.
 • ליסינג לעסקים הינה עסקה מוכרת לצרכי מס-תוכל ליהנות מיתרונות המיסוי
 • רוב העסקים והחברות בוחרים להשתמש בליסינג מאחר ובנוסף ליתרונות האובליגו וההון העצמי הפנויים, החשבונית החודשית בעסקת הליסינג מוכרת כחשבונית שכירות לצורכי מס ולכן ניתן להכיר בה כהוצאה .
 • נעניק לך תנאי עסקה יוצאים מן הכלל החל מ-0% ריבית ועד 100% מימון
  בזכות כח הקנייה של ליסקאר מיבואני הרכבתוכל לקבל עסקאות בתנאים מצוינים ואפילו עסקאות ללא ריבית .נדע להתאים לעסק שלך את עסקת הליסינג המתאימה ביותר עבורך.
 • הכל תחת קורת גג אחת עם ליווי של מנהל תיק לקוחות אישי לאורך כל חיי העסקה
  תוכל ליהנות משרות טרייד-אין החוסך את הצורך להתעסק בקניהו מכירה של הרכב,אבזרי רכב, שירותי ביטוח, שירותי תדלוק ובעסקאות תפעוליות משרותי תחזוקה .במידת הצורך נוכל לספק לך רכב גישור או רכב חליפי והכל תחת קורת גג אחת.
 • ליסינג לעסקים זה המקצוע שלנו קרוב ל- 30 שנה!

מה הם הגורמים העיקריים המשפיעים על מחירי ליסינג תפעולי לעסקים?

 • עלויות תחזוקת הרכב
  מחיר הליסינג תפעולי מורכב גם מנתון התחזוקה של הרכב. כמה פעמים במהלך העסקה ילקח לטיפולים שוטפים, כמה פעמים ילקח לתיקון תקלות. ככול שהק"מ עולה כך גם תדירות השימוש בשרותי התחזוקה עולה ובא לידי ביטוי בתשלום החודשי. סוג הרכב והנחיות היצרן גם הם משפיעים על עלויות התחזוקה לדוגמא טיפול ברכב דיזל כיום יקר יותר מטיפול ברכב בנזין, עלות הטיפול בטנדרי יקרה יותר מאשר עלות הטיפול ברכב מיני. תדירות הטיפולים עפ"י הנחיות היצרן ישנם רכבים שיש לקחת לטיפול תקופתי על פי הנחיית היצרן כל 30,000 ק"מ ולעומת ישנם כאלה שיש לקחת לטיפול תקופתי כל 15,000 ק"מ.
 • התנאים המסחריים
  מאחר וליסקאר קונה מרכבים בכמות גדולה היא נהנית מתנאים מסחריים טובים יותר מאשר אנשים פרטיים או חברות הקונות רכבים בודדים. ההטבה של ליסקאר מגולמת בתשלום עסקת הליסינג. ככול שההטבה גבוהה יותר כך התשלום נמוך יותר.
 • הערכת שווי הרכב בתום התקופה
  אחד הגורמים המשפיעים ביותר על גובה התשלום בעסקת ליסינג תפעולי היא הערכת שווי הרכב לאחר 36 חודשים או בשמה המקצועי ערך הגרט. ככול שהשווי של הרכב יהיה גבוה יותר בתום התקופה כך התשלום החודשי יהיה נמוך יותר. 

בשורה התחתונה - ליסינג לעסקים קטנים כגדולים סוגרים בליסקאר

 • בליסקאר מנהלי תיקי הלקוחות המקצועיים ביותר בתחום הליסינג לעסקים ומתמחים בליסינג מימוני ובליסינג תפעולי כאחד וימליצו על העסקה המתאימה ביותר עבורך.
 • תוכלו ליהנות מעסקאות בתנאים מעולים עם חשבונית חודשית המוכרת כהוצאה לצרכי מס.
 • משאירים את האובליגו פנוי לניהול התזרים השוטף של העסק.
 • בליסקאר תוכלו ליהנות מכל הפתרונות בתחום הרכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, השכרת רכב, טרייד-אין , אביזרי רכב כולל וו גרירה וארגזים, מתקן תדלוק אוטומטי, ליווי אישי של מנהל תיק לקוחות מומחה בליסינג לעסקים קטנים, בינוניים וציי רכב.