ליסינג לעסקים

ליסינג לרכב זו הוצאה מוכרת

ליסינג לעסקים

עסקאות ליסינג לרכב הפכו לדרך הנפוצה והכדאית ביותר לרכישת רכבים, בעיקר עבור עסקים וחברות.
עסקאות הליסינג המתאימות ביותר עבור הלקוח העסקי הן עסקאות ליסינג מימוני ועסקאות
ליסינג תפעולי מלא או חלקי. ואכן, רוב רואי החשבון ממליצים ללקוחותיהם לבצע עסקאות ליסינג לרכב

בליסקאר ניתן  לבצע עסקאות ליסינג לכל סוגי העסקים בין אם מדובר בעוסק מורשה, חברה בע"מ עמותה או כל צורת התאגדות אחרת ולכל גודל צי רכבים החל מרכב אחד ומעלה.

ליסינג לעסקים בליסקאר

בליסקאר צוות המתמחה בעסקאות ליסינג לעסקים אשר ידע להתאים לעסק שלך את העסקה המשתלמת ביותר בין אם מדובר בעסקת ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי מלא או ליסינג תפעולי חלקי.
ניתן לבצע עסקאות ליסינג לכל סוגי הרכבים פרטיים, ג'יפונים, רכב שטח ורכבים מסחריים. בליסקאר יש גם מחלקה המתחמה בעסקאות ליסניג למשאיות, אוטובוסים וציוד הנדסי.

 • נאפשר לך לרכוש רכבים לעסק ולשאיר את המסגרת האשראי הבנקאית פנויה
  עסקת הליסינג נותנת מענה מצוין לעסקים . היא מהווה למעשה מעיין מסגרת אשראי חוץ בנקאי. עסקת הליסינג מאפשרת לבעל העסק לפנות את  האובליגו בבנק, שהינו כאוויר לנשימה לעסקים: לפיתוח העסק, לניהול התזרים השוטף ולהוצאות בילתי צפויות שיש לכל עסק.
 • ליסינג לעסקים הינה עסקה מוכרת לצורכי מס - תוכל ליהנות מיתרונות המיסוי
 • רוב העסקים והחברות בוחרים להשתמש בליסינג מאחר ובנוסף ליתרונות האובליגו וההון העצמי הפנויים, החשבונית החודשית בעסקת הליסינג מוכרת כחשבונית שכירות לצורכי מס ולכן ניתן להכיר בה כהוצאה .
 • נעניק לך תנאי עסקה יוצאים מן הכלל החל מ-0% ריבית ועד 100% מימון
  בזכות כח הקנייה של ליסקאר מיבואני הרכבתוכל לקבל עסקאות בתנאים מצוינים ואפילו עסקאות ללא ריבית .נדע להתאים לעסק שלך את עסקת הליסינג המתאימה ביותר עבורך.
 • הכל תחת קורת גג אחת עם ליווי של מנהל תיק לקוחות אישי לאורך כל חיי העסקה
  תוכל ליהנות משרות טרייד-אין החוסך את הצורך להתעסק בקניהו מכירה של הרכב,אבזרי רכב, שירותי ביטוח, שירותי תדלוק ובעסקאות תפעוליות משרותי תחזוקה .במידת הצורך נוכל לספק לך רכב גישור או רכב חליפי והכל תחת קורת גג אחת.
 • ליסינג לעסקים זה המקצוע שלנו כבר יותר מ- 20 שנה!
© כל הזכויות שמורות לליסקאר בע"מ 2019