מדריך ליסינג

כל מה שצריך לדעת בתחום הליסינג

מדריך ליסינג

ברוכים הבאים לאזור מדריך הליסינג של ליסקאר!
אזור זה הוא מורה נבוכים לכל מה שרציתם לדעת על ליסינג ולא היה לכם את מי לשאול.
תחום הליסינג הוא תחום מורכב ועיסקת ליסינג לרכב היא החלטה כבדת משקל.
לכן, ליסקאר מעמידה לרשותכם מידע נרחב בתחום הליסינג: מונחים, מסמכים, הטבות, מיסוי ועוד.

אנו ממליצים לפני הכל להיכנס אל מילון המונחים של תחום הליסינג על מנת להתמקצע במונחים של עולם הליסינג ולהבין מהם ההבדלים בין סוגי הליסינג השונים (ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי וליסינג פרטי).
כדי להתמצא בקטלוג הרכבים של ליסקאר תוכלו להיכנס למחשבון הליסינג של ליסקאר ולמצוא הסברים על אופן התאמת עיסקת ליסינג התפורה בדיוק למידותיכם ולצרכים שלכם.
בנוסף, עומדים לרשותכם מנהלי תיקי הלקוחות שלנו, בעלי ידע רב ומומחיות רבת שנים בתחום המימון, הליסינג והמיסוי. 


ליסינג
כל מה שרצית לדעת על ליסינג

מחפשים לעשות סדר במושגי ליסינג? היכנסו וקראו על כל מה שצריך לדעת בתחום הליסינג: ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, קבוצת רישוי ועוד.

ליסינג לעסקים
ליסינג לעסקים - איך זה עובד?

מחפשים חברת ליסינג שמבינה עסקים? ליסינג לעסקים זאת המומחיות שלנו. בליסקאר יתאימו לכם עסקת ליסינג משתלמת ביותר. עסק קטן או גדול? היכנס ומצא את הרכב הבא שלך!

עסקת ליסינג
עסקת ליסינג- כל היתרונות בכיס שלך

הגיע הזמן שגם אתה תנצל את מגוון העסקאות המוצעות בשוק ותפרגן לעצמך רכב חדש בתנאים שלא העזת לחלום. הנה חלק מהיתרונות הכלכליים ברכישת רכב חדש בעסקת ליסינג.

עסקת ליסינג  לעסקים קטנים
האם עסקת ליסינג מתאימה לעסקים קטנים?

אם אתה בעל עסק קטן ושוקל לקחת רכב ליסינג, הכתבה הזאת בשבילך. להלן כל השיקולים המהותיים בעסקת ליסינג תפעולי לעסקים קטנים.

 ליסינג לציוד כבד
האם ליסינג לציוד כבד משתלם?

מה עושים עם הציוד הכבד שהתיישן והתקלקל? האם לשלוח פעם נוספת לתיקון? האם להקצות את המזומנים בחברה לציוד חדש? או אולי עדיף ליסינג לציוד. קרא עוד...

פתרונות ליסינג
וידאו: פתרונות ליסינג מותאמים לצרכים שלך

צפו: ליסקאר מציעה פתרונות ליסינג המותאמים אישית לצרכי הלקוח. בסרטון הוידאו מסביר שי הרשקוביץ על חשיבות ההתאמה האישית.

עסקת הליסינג שלך
האם עסקת הליסינג שלך מתאימה לך?

עסקת ליסינג אמורה להיות מותאמת לצרכי הלקוח. צפו בסרטון ובדקו איזו עסקת ליסינג מתאימה לכם.

ביצוע עסקת ליסינג
נקודות למחשבה לפני ביצוע עסקת ליסינג לרכב

עסקת ליסינג צריכה להתאים לצרכים שלך, לכן על חברת הליסינג להציע לך את מגוון המסלולים הקיימים: ליסינג מימוני ליסינג תפעולי חלקי, וליסינג תפעולי מלא.

איזו עסקת ליסינג הכי מתאימה לך
איזו עסקת ליסינג הכי מתאימה לך?

70% מהמכוניות החדשות בשוק נרכשות כיום בעסקת ליסינג. אבל איך תדע איזו עסקת ליסינג הכי מתאימה לך והאם תמיד הליסינג הכי זול במבט ראשוני הוא המשתלם ביותר?

מה זה ליסינג?
מה זה ליסינג?

ההצלחה של הליסינג הביאה לכך שכיום כמחצית מהרכבים השונים, העולים על הכביש בישראל, נרכשו באמצעות חברות הליסינג. קרא עוד על מה זה ליסינג...

ליסינג מימוני מול ליסינג פרטי
מצא את ההבדלים: ליסינג מימוני מול ליסינג פרטי

בשעה טובה הגיע הזמן להחליף רכב, אבל איך נדע איזו עסקת ליסינג מתאימה לנו? כדאי לעשות סדר בין הדברים וללמוד את ההבדלים, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

טיפול ברכב
סליחה, מישהו מטפל ברכב שלך?

כל רכב, גם החדש ביותר, צריך מפעם לפעם לעצור לרגע משגרת הנסיעה היומיומית לטובת שירות תחזוקה וטיפולים. קרא עוד...

בעל עסק-מה יותר כדאי
בעל עסק-מה יותר כדאי הלוואה בבנק או עסקת ליסינג?

בעל עסק? שתי חלופות עיקריות: הלוואה בבנק או עסקת ליסינג מימוני. על מנת להגיע להחלטה נכונה, בחן מהם הפרמטרים החשובים ביותר שמשפיעים על כדאיות העסקה.

מימון וליסינג לאוטובוס
מימון וליסינג לאוטובוס

מה זו בדיוק עסקת ליסינג והאם היא מתאימה לרכישת אוטובוסים? עסקת הליסינג ידועה בעיקר בשל הרכבים הצמודים שמוענקים לעובדים ממקום העבודה. יחד עם זאת מדובר בשיטה נפוצה מאוד למימון רכישת רכבים, אוטובוסים וציוד.

מימון וליסינג למשאית
מימון וליסינג למשאית

לאחר שבחרתם את נתוני המשאית :משקל, מרכב וכו', עליכם להחליט כיצד לממן את המשאית. מה הן אפשרויות המימון הליסינג הנפוצות ואיזו עסקה הכי מתאימה לרכישת המשאית שלכם.

יתרונות ליסינג מימוני
יתרונות ליסינג מימוני

בתחום הליסינג לעסקים קיימים שני סוגים מרכזיים של עיסקאות ליסינג - ליסינג תפעולי ו ליסינג מימוני. אם כן, מדוע עסקים בוחרים יותר ויותר בחלופת הליסינג המימוני? הסיבות לכך רבות, במאמר זה ריכזנו עבורכם את הסיבות המרכזיות לבחירה בליסינג מימוני.

ליסינג מימוני או תפעולי
ליסינג מימוני או תפעולי

בעוד עסקת ליסינג מימוני מאפשרת ללקוח להיות בעל הרכב בתנאי מימון בהתאמה אישית לתקציב, בליסינג תפעולי הלקוח אמנם לא בעל הרכב, אך גם לא צריך להתעסק עם התחזוקה השוטפת של הרכב ומכירתו בתום התקופה. אם כך, מה יותר כדאי ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי?

ליסינג מימוני שאלות נפוצות
ליסינג מימוני שאלות נפוצות

מה זה בעצם ליסינג מימוני? מי הבעלים של הרכב - הקונה או חברת הליסינג? מי אחראי על ביצוע טיפולים, תיקונים וענייני אחזקה שוטפים של הרכב בעסקת ליסינג מימוני? תשובות לשאלות אלו ועוד בנושא עסקת ליסינג מימוני .

ליסינג תפעולי
ליסינג תפעולי לעסק שלך

עסקת ליסינג תפעולי מהווה פתרון הולם ונוח לסוגיית צי הרכב בחברות. אך מה משפיע על בחירת הרכב ומהם הפרמטרים המשפיעים על מחירי ליסינג תפעולי לעסקים?

ליסינג תפעולי פרטי
מה זה ליסינג תפעולי פרטי?

ליסינג תפעולי פרטי הפך לאלטרנטיבה משתלמת ופופולארית בקרב משפחות רבות ולא בכדי. היכנסו לכתבה לקבלת כל המידע הדרוש לכם על ליסינג תפעולי פרטי

מסמכים לעסקת ליסינג
מסמכים דרושים לעסקת ליסינג

עסקת ליסינג היא עסקה כלכלית לכל דבר לכן יש להציג למחלקת החיתום של מספר מסמכים. בליסקאר אישור עסקת הליסינג ללקוחות הינו מהיר. מה הם המסמכים שיש לשלוח לשם ביצוע העסקה?

 לבחור חברת ליסינג
כיצד לבחור חברת ליסינג

בבואך לבצע עסקת ליסינג חשוב מאוד לבחור בחברת הליסינג המתאימה. מה הוותק של החברה? האם זו חברה יציבה בעלת מוניטין ואיתנות פיננסית? זאת ועוד טיפים נוספים לבחירת חברת ליסינג מתאימה

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג מימוני לעסקים

איזה ליסינג מתאים לעסק שלך? בין אם אתה בעל עסק של 10 כלי רכב או עצמאי עם רכב אחד בלבד, עוסק זעיר, עוסק מורשה או חברה בע"מ - בליסקאר תמצא מגוון פתרונות ליסינג עסקי המותאמים ותפורים בדיוק לצרכיך.

רכב מסחרי קטן לעסק

עסקים רבים משתמשים ברכב מסחרי קטן לצורכי עבודה לדוגמא טכנאים, נגרים, נגנים המובילים ציוד הגברה וכלי נגינה, ועוד. איזו עסקת ליסינג הכי מתאימה לעסק שלך?

ליסינג לרכב מסחרי
ליסינג לרכב מסחרי

מחפשים רכב מסחרי? בליסקאר תוכלו לךמצוא רכבים מסחריים מדגמים שונים ומגוונים, וליהנות מכל היתרונות של עסקת ליסינג משתלמת - כולל חשבונית חודשית המוכרת כחלק מהוצאות הרכב . צרו קשר, ונתאם לכם את עסקת הליסינג המושלמת לצרכים שלכם

רכב חשמלי בליסינג
רכב חשמלי בליסינג

מחפשים רכב חשמלי בעסקת ליסינג? מחפשים דרכים לחסוך לעסק עלויות דלק גבוהות? בליסקאר תוכלו למצוא רכבים חשמליים מדגמים שונים, וליהנות מכל היתרונות של עסקת ליסינג משתלמת- כולל חשבונית שכירות חודשית המוכרת במלואה כחלק מהוצאות הרכב. צרו קשר ואנו נתאים לכם את עסקת הליסינג המושלמת לצרכים שלכם

רכב חשמלי בליסינג
רכבים חשמליים פרטיים 2021 - השוואה

איזה רכבים חשמליים משווקים בישראל ומה ההבדל בינהם? זמני טעינה, אחריות על הסוללה ועוד. בליסקאר תוכלו למצוא רכבים חשמליים מדגמים שונים, וליהנות מכל היתרונות של עסקת ליסינג משתלמת- כולל חשבונית שכירות חודשית המוכרת במלואה כחלק מהוצאות הרכב. לטבלת השוואה בין בדגמים

© כל הזכויות שמורות לליסקאר בע"מ 2022