ליסינג תפעולי לעסק שלך

בעל עסק? ליסינג תפעולי מתאים במיוחד בשבילך

מהו ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי הוא מסלול, הכולל השכרת רכב לתקופה של בין 36 ל- 44 חודשים תמורת תשלום חודשי קבוע. במסלול של ליסינג תפעולי, בעל העסק משלם עבור השימוש בכלי הרכב ואילו הבעלות היא של חברת הליסינג, הדואגת לתחזוקה שוטפת של הרכב, לביטוחים (חובה ומקיף) לדמי אגרת רישוי ולמבחן רישוי שנתי. בסוף התקופה מוחזר הרכב לחברת הליסינג ומתחילה עסקה חדשה או מוצעת ללקוח האופציה לרכישת הרכב במחיר מוסכם מראש.

8 סיבות מדוע כדאי לך לרכוש רכבים בליסינג תפעולי לעסק שלך:

1. הטיפולים על הרכבים באחריות חברת הליסינג - בליסינג התפעולי חברת הליסינג מטפלת בכל מה שקשור לרכבים. מגוון השירותים שחברת הליסינג מספקת ללקוח כוללים, בין היתר, ביטוחים, תיקונים, רכב חליפי, טיפולים תקופתיים, טיפול במקרה תאונה, שירות נהגים והחלפה של מצבר וצמיגים בשעת הצורך.

כך יכולים לקוחות ליסינג לנהוג 'בראש שקט', ולחסוך את הטרחה הכרוכה בביקור במוסכים,  ביצירת הסכמי ביטוח ועוד. במקרה שמתעוררת בעיה ברכב, עומד לרשות הלקוח מוקד שירותי דרך וגרירה הפועל 24 שעות ביממה.

2. חסכון בכוח אדם - עסקים שמחזיקים רכבי ליסינג אינם צריכים להעסיק אנשי תחזוקה וחברות שמחזיקות ציי רכבים פטורות מהעסקת אדם במשרת קצין רכב. במקום זאת, תפקידים אלה מאויישים על ידי חברת הליסינג באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר עברו הסמכות ממשלתיות בתחום ענף הרכב.

3. חסכון בזמן ובאנרגיות - לקוחות הליסינג לא מפסידים ימי עבודה כדי לטפל ברכבים שלהם. במקומם, לוקחים נהגי חברת הליסינג את הרכב לטיפול, ומחזירים אותו למקום העבודה במצב תקין. בינתיים, עומדת בפני הלקוחות אפשרות לקבלת רכב חלופי המאפשר להתנהל כרגיל. כך יכולים עובדי החברה להתמקד במה שחשוב באמת - בעבודה!

4. הוצאות הרכב מוכרות - במסגרת עסקת ליסינג תפעולי למעשה נוצר מצב של פינוי הון להשקעה בעסק שתורם לצמיחה הכלכלית של העסק. פינוי ההון מתאפשר גם הודות להכרה בהוצאות על רכב ליסינג לצורכי מס הכנסה, ולעובדה שעסקת הליסינג אינה משפיעה על האובליגו בבנק, כפי שהיה יכול להיות אילו רכשה החברה רכבים פרטיים.

5. קונים שירות מלא - בעסקת הליסינג התפעולי אין צורך להתעסק בתחשיבים כלכליים של ירידת ערך הרכב. יתרה מזאת, מאחר שהרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג, נחסך ממך גם "כאב הראש" שעלול להיגרם מתהליך מכירת הרכב, הכרוך בדרך כלל בפרסום מודעות, בהצגת הרכב לקונים פוטנציאליים וכדומה.

6. איכות גבוהה של רכבים -  מאחר שבסוף התקופה העסקה הרכב חוזר לחברת הליסינג, יש לה אינטרס לשמור על איכות הרכב ולתחזק אותו ברמה הגבוהה ביותר. לרוב, כיון שמדובר ברכבים חדשים, הרכב נמצא במסגרת אחריות, הניתנת ע"י יבואן הרכב.

7. מתאים לעסקים עם ציי רכב קטנים וגדולים - הליסינג התפעולי כדאי בעיקר לעסקים עם ציי רכב של כ- 10 רכבים ומעלה. אם העסק מחזיק פחות מ-10 רכבים, כדאי לשקול חלופות אחרות של ליסינג מימוני ותפעול עצמאי של בעל העסק.

8.  הטבות שכר לעובדים - במסגרת עסקת ליסינג תפעולי תוכל לתת לעובדים שלך הטבה של "רכב צמוד" בתנאי מיסוי מועדפים, דבר המהווה הטבה משמעותית לעובד.
מנהלי הלקוחות של ליסקאר עומדים לרשותך בכל שאלה בנושא ליסינג תפעולי בטלפון 3900* או באמצעות פנייה בטופס צור קשר.

כתבות ליסינג נוספות