מה זה ליסינג תפעולי פרטי?

ליסינג תפעולי פרטי - עסקת "הכל כלול"

כבר לא צריך להיות שכיר כדי ליהנות מעסקת ליסינג בתנאי מימון נוחים. לאחר שהליסינג הפך להיות השיטה השכיחה להצטיידות ציי רכב במכוניות חדשות עבור ארגונים וחברות, בשנים האחרונות גם המגזר הפרטי גילה את היתרונות הרבים של רכישת רכב חדש בעסקת ליסינג.
אבל מה זאת אומרת "עסקת ליסינג"? הכוונה להפקדה של סכום נמוך כמקדמה עבור המכונית המועדפת על הלקוח, העברת תשלומים חודשיים קבועים עבור השימוש במכונית ואפשרות רכישה של הרכב בתום התקופה או התקדמות לרכב חדש בעסקת ליסינג חדשה.

אז מהו ליסינג תפעולי פרטי בעצם?

 במסגרת עסקאות הליסינג הפרטי, חברות ליסינג רבות מציעות ללקוחות הפרטיים גם חוזה שירות וטיפולים המותיר את כל הצד התפעולי של הרכב באחריות חברת הליסינג - קרי ליסינג תפעולי. המשמעות המידית היא, שלא מבזבזים זמן מיותר על תפעול ואחזקת הרכב, טיפולים ומוסך. הטבה זו, שהייתה שמורה לשכירים שקיבלו רכב צמוד מהעבודה, פתוחה כעת לכולם.

 לגשת למוסך לעשות טיפול תקופתי?

במסגרת עסקת ליסינג תפעולי פרטי הלקוח הפרטי משוחרר מהאחריות לבצע טיפולים ברכב, ההתעסקות השוטפת ברכב יורדת מסדר היום שלך ועוברת לחזקת חברת הליסינג. במסגרת חוזה השירות התפעולי עליו מוסכם, ניתן לקבל מגוון שירותים, כגון: טיפול במוסך מורשה, תיקון תקלות, רכב חלופי במקרה הצורך, הסדרי הביטוח, טסט, אפשרות לדלקן כל שנותר לך הוא להיכנס למכונית ולצאת לדרכך.


סע לשלום - המפתחות בפנים!

בליסקאר תמצאו אפשרות אחרת לשירות וטיפולים ברכב. במסגרת עסקת ליסינג פרטי לשכירים ועצמאים ליסקאר מציעה שובר טיפולים לרכב המאפשר קבלת כל הטיפולים התקופתיים ברכב במוסכים המורשים מטעם היבואן. הטיפול יכלול את כל הפעולות הנדרשות, כפי שהוגדרו ע"י יצרן הרכב ואף טיפול והחלפת בלמים במידת הצורך. הלקוח משוחרר מניהול מו"מ עם המוסך ופטור מהחשש הכרוך בטיפול במוסך שאיננו מטעם היבואן. חבילת השירות כוללת רכב חליפי במקרה תאונה ושירותים רבים נוספים.

ועוד כמה יתרונות..
ליסקאר מצידה מחויבת לדאוג לקהל לקוחותיה לכיסוי הביטוח הטוב ביותר, לטיפולים הכי איכותיים ולשירות הכי יעיל, בתנאי מימון נוחים במיוחד. המוניטין, הגודל והניסיון שלנו מאפשרים לנו להציע מגוון עסקאות ליסינג משתלמות לכל רכב שתבחר.

לכן, אם את או אתה, לקוחות פרטיים, שמעוניינים ברכב חדש, מעדיפים לא להכביד על מסגרת האשראי, להימנע משבירה של תכניות חיסכון ומכאב ראש של התעסקות מרובה בהסדרת הביטוחים, רישיונות, טיפולים ותקלות - ליסינג תפעולי פרטי יענה בדיוק על הדרישות שלכם.
מנהלי הלקוחות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בנושא ליסינג פרטי בטלפון 3900* או באמצעות פנייה בטופס צור קשר.

כתבות ליסינג נוספות