רכישת רכב יד שנייה - כל היתרונות

החלטת לקנות רכב יד שניה מליסינג וכבר בחרת יצרן, דגם, שנתון, ואפילו צבע מועדף. מה שנשאר הוא רק להחליט איפה ואיך לבצע את הרכישה, האם להתמקד בקנייה מאנשים פרטיים או לקנות רכב יד שניה מחברת ליסינג. אז לפני שתשבור את הראש, אנחנו כאן בשבילך עם כל הסוגיות, היתרונות והחסרונות, שצריך לקחת בחשבון:
בעל הרכב
ברכישת רכב מאדם פרטי מתבצעת עסקה חד-פעמית, והסבירות שבעתיד תעשה עמו עסקים אפסית. למוכר אין שום אינטרס, מלבד למכור את הרכב במחיר הגבוה ביותר.
בעוד שהנכס הכי גדול של חברת הליסינג היא המוניטין שלה. לכן, חברת הליסינג מחוייבת לקונים שלה ותעשה הכל, כדי שהמכירה תהיה הוגנת.
טיפולים
אנשים פרטיים עשויים לעיתים לחסוך איפה שרק אפשר, ובכלל זה בטיפולים.
רכב מחברת ליסינג מטופל באופן סדיר עם ספר טיפולים מדוקדק, ומוצא למכירה רק לאחר שעבר בדיקות מקיפות וטיפולים בהתאם.
אחריות
בעת רכישת רכב מאדם פרטי, מוותר הקונה על אחריות מכל סוג שהיא.
קניית רכב מליסינג מאפשרת קבלת תמיכה מחברת הליסינג במקרה של תקלות.
מימון
אדם פרטי יבקש את מלוא התמורה על הרכב בתשלום אחד במועד מסירת הרכב. מבחינת הקונה - זאת עשויה להיות בעיה מימונית לא פשוטה.
רכישת רכב מחברת ליסינג מאפשרת לקונה לרכוש את הרכב במסלולי מימון וליסינג, במסלולים המותאמים ליכולתו של הקונה.
טרייד-אין
כאשר קונים רכב, לרוב יש להיפרד מהרכב הישן. בעת קנייה מאדם פרטי, מוצא את עצמו הקונה עם שני רכבים, שני ביטוחים וכאב ראש הכרוך במכירת הרכב הישן.
קנייה מחברת ליסינג מאפשרת לבצע עסקת טרייד-אין על הרכב הקיים, מה שמקל על ביצוע הקנייה וחישוב ערך הטרייד אין כמובן.
חיסכון בזמן
על מנת לבחון עשר מכוניות של מוכרים פרטיים, הקונה יצטרך לתאם עשרה ביקורים שונים ברחבי הארץ.
לעומת זאת, ביקור באתר מכירות של חברת ליסינג יאפשר התרשמות מעשרה רכבים באותו זמן, ומהם לבחור את זה שנראה הכי מתאים להעדפותיו של הקונה.
מחיר
המחיר הוא אחד הפרמטרים המשפיעים על החלטת הרכישה. בחברת ליסינג תוכלו למצוא רכבים איכותיים ומטופלים ולא פחות חשוב מכך - במחירים אטרקטיביים!
מכירה עתידית
לקוח פרטי עושה עסקה חד פעמית, ובכך מסתיים הקשר עם הקונה. לעומת זאת, חברות ליסינג מתחייבות לעיתים לרכוש מהקונה את הרכב בבוא היום. אולי נושא מכירת הרכב שרק נרכש נראית רחוקה, אבל אופציה זאת עשויה להיות מועילה בעתיד.

נוחות
קניית רכב מאדם פרטי מצריכה את הקונה לבקר בדואר לבדיקת שעבודים ולהעברת בעלות, למשוך כסף מהבנק, ליצור קשר עם הביטוח כדי שיוכל לנהוג ברכב בעת יציאה מהסוכנות, לקחת את הרכב לבדיקה במוסך וטיפול בבעיות שמתגלות בבדיקה.

חברת הליסינג פותרת את הלקוח מהמטלות הכרוכות בקניית רכב יד שניה. חברת הליסינג בודקת בעצמה את הרכב במוסך מורשה, מטפלת בליקויים, מטפלת בהעברת הבעלות, מסייעת עם ביטוח הרכב ומאפשרת רכישה באמצעי תשלום נוחים ללא ביקור בסניף הבנק.

כתבות ליסינג נוספות