כיצד לבחור חברת ליסינג

קניית רכב באמצעות  חברת ליסינג, היא עסקה מורכבת וארוכת טווח.
מסיבה זו, ליסקאר מאמינה שחשוב ביותר לספק לכל לקוח מידע ראשוני ומקצועי המתבסס על וותק ארוך שנים, שתקל עליו מאוד במהלך ההתקשרות. מידע זה  מעמיד בפני הלקוח את כל  המרכיבים והעקרונות הבסיסיים שיש להכיר ולהבין כאשר בוחרים חברת ליסינג.
הדבר הראשון והבסיסי שהוא תנאי הכרחי ומחייב שיש לזכור הוא, לבצע עסקת ליסינג מול חברה אמינה, בעלת רקע, ניסיון וותק בשוק ובתחום הליסינג.
בדומה לליסקאר, חברה בעלת ניסיון ויציבות כלכלית, תאפשר לכם הלקוחות מגוון מסלולי ליסינג, בהתאמה לצרכים העסקיים והפרטיים שלכם. יש לזכור כי עסקת ליסינג צריכה להתאים לצרכים שלך כלקוח ולא לצרכי חברת הליסינג.
מסיבה זו, מוטלת על חברת הליסינג החובה להציע את מגוון המסלולים הקיימים. בליסקאר תוכלו לבצע מסלול ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי בסיסי, מלא או חלקי. גם אם תרצו עסקת מימון (סביר שתוכלו לקבלו, בין אם מימון בהלוואה בנקאית או בליסינג), עסקת ליסינג מול חברה אמינה, מאפשרת תנאי מימון אטרקטיביים, פריסת תשלומים ותקופות מימון מגוונות על פי צרכי הלקוח ושירותים נלווים נוספים. כל אלו מעניקים ללקוח 'ראש שקט' ונוחות מרבית . 
חשוב כי חברת הליסינג, תספק לכם גמישות ויצירתיות בהתאמת המסלול הנכון. כחברה, ליסקאר, חרטה על דגלה את נושא המקצועיות, השקיפות והיחס האישי לכל לקוח כתנאי מחייב. כמו כן ליסקאר מאמינה כי גמישות כלפי הלקוח, כבר בשלבים הראשונים של העסקה, תביא למציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה או פניה בעתיד. נזכיר כי אחד הדברים החשובים ביותר בנושא שירות הלקוחות הוא לוודא כי אתם זוכים למענה וזמינות מיידית ואישית של מנהל לקוחות אישי,וצוות התפעולי בליסקאר, המלווים אתכם מתחילת העסקה ועד סופה.

חתימה על עסקת ליסינג היא עסקה שחשוב מאוד להבין את פרטי ההסכם ואת ה"אותיות הקטנות". עליכם להקפיד, שמנהל הלקוחות יעניק לכם הסבר מקיף ומפורט בנוגע לנזק לרכב, תאונה, גניבה וכדומה. מה מכסת הקילומטרים המקסימאלית עבור כלי הרכב שביצעתם עסקה. ולהתאימו לצורכיכם. חשוב שתעלו כל נושא מבעוד מועד בעת ביצוע עסקת הליסינג. שימו לב גם לנושא ההתחשבנות מול חברת הליסינג, במידה ותהיו מעוניינים להחזיר את הרכב לפני תום ההתקשרות.

לסיכום ואולי החשוב מכול, בקשו לקבל חוות דעת מאנשים ולקוחות שונים העובדים מול החברה. אלה יספקו לכם מידע אובייקטיבי ובלתי תלוי בנוגע לשביעות רצונם מהשירותים השונים שמציעה החברה.

מנהלי הלקוחות של ליסקאר עומדים לרשותך בכל שאלה בטלפון 3900*
או באמצעות פניה בטופס צור קשר.

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ

כתבות ליסינג נוספות