נקודות למחשבה לפני ביצוע עסקת ליסינג לרכב

- עסקת ליסינג לרכב היא עסקה ארוכת טווח. לפני ביצוע העסקה, כדאי ללמוד קצת על החברה, אמינותה והוותק שלה בשוק.

- עסקת הליסינג לרכב צריכה להתאים לצרכים שלך ולא לצרכי חברת הליסינג, לכן על החברה להציע לך את מגוון המסלולים הקיימים: ליסינג מימוני ליסינג תפעולי חלקי, וליסינג תפעולי מלא.

- גמישות ויצירתיות בהתאמת מסלול הליסינג הנכון לחברה/לארגון שלך, מראה על נכונות חברת הליסינג, למצוא פתרון יצירתי לכל פניה שלך גם במשך העסקה.

- עסקת הליסינג, באם ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי, היא עסקה מורכבת, לכן חשוב שתעבור על העלויות ועל האותיות הקטנות שבהסכם.

- דאג לקבל את המידע המלא, לגבי אופן טיפול חברת הליסינג במקרה של נזק, תאונה או גניבת הרכב.

- בדוק מהי צורת ההתחשבנות, במידה ואתה מעוניין להשיב את הרכב במהלך העסקה.

- סיום עסקת הליסינג - תאם ציפיות לגבי מועד סיום העסקה, בקש לדעת איך מסיימים את העסקה, והאם החברה מציעה אפשרויות לרכישה או טרייד אין לרכבים ישנים שבשרותך.

- תמיד טוב לקבל חוות דעת של לקוחות שונים, העובדים מול החברה.

- העיקר והכי חשוב - וודא שיש לך מנהל לקוחות אישי, שמלווה אותך מתחילת העסקה ולכל אורך הדרך, מכיר אותך ואת הצרכים שלך כלקוח ויודע להתאים את הפתרון הנכון ביותר עבורך, בכל שלב.

כיצד בוחרים חברת ליסינג?

קניית רכב באמצעות  חברת ליסינג, היא עסקה מורכבת וארוכת טווח.
מסיבה זו, ליסקאר מאמינה שחשוב ביותר לספק לכל לקוח מידע ראשוני ומקצועי המתבסס על וותק ארוך שנים, שתקל עליו מאוד במהלך ההתקשרות. מידע זה  מעמיד בפני הלקוח את כל  המרכיבים והעקרונות הבסיסיים שיש להכיר ולהבין כאשר בוחרים חברת ליסינג.
הדבר הראשון והבסיסי שהוא תנאי הכרחי ומחייב שיש לזכור הוא, לבצע עסקת ליסינג מול חברה אמינה, בעלת רקע, ניסיון וותק בשוק ובתחום הליסינג.
בדומה לליסקאר, חברה בעלת ניסיון ויציבות כלכלית, תאפשר לכם הלקוחות מגוון מסלולי ליסינג, בהתאמה לצרכים העסקיים והפרטיים שלכם. יש לזכור כי עסקת ליסינג צריכה להתאים לצרכים שלך כלקוח ולא לצרכי חברת הליסינג.
מסיבה זו, מוטלת על חברת הליסינג החובה להציע את מגוון המסלולים הקיימים. בליסקאר תוכלו לבצע מסלול ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי בסיסי, מלא או חלקי. גם אם תרצו עסקת מימון (הלוואה לרכב תוכל לקבלו. עסקת ליסינג מול חברה אמינה, מאפשרת תנאי מימון אטרקטיביים, פריסת תשלומים ותקופות מימון מגוונות על פי צרכי הלקוח ושירותים נלווים נוספים. כל אלו מעניקים ללקוח 'ראש שקט' ונוחות מרבית. 

חשוב כי חברת הליסינג, תספק לכם גמישות ויצירתיות בהתאמת המסלול הנכון. כחברה, ליסקאר, חרטה על דגלה את נושא המקצועיות, השקיפות והיחס האישי לכל לקוח כתנאי מחייב. כמו כן ליסקאר מאמינה כי גמישות כלפי הלקוח, כבר בשלבים הראשונים של העסקה, תביא למציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה או פניה בעתיד. נזכיר כי אחד הדברים החשובים ביותר בנושא שירות הלקוחות הוא לוודא כי אתם זוכים למענה וזמינות מיידית ואישית של מנהל לקוחות אישי,וצוות התפעולי בליסקאר, המלווים אתכם מתחילת העסקה ועד סופה.

חתימה על עסקת ליסינג היא עסקה שחשוב מאוד להבין את פרטי ההסכם ואת ה"אותיות הקטנות". עליכם להקפיד, שמנהל הלקוחות יעניק לכם הסבר מקיף ומפורט בנוגע לנזק לרכב, תאונה, גניבה וכדומה. מה מכסת הקילומטרים המקסימאלית עבור כלי הרכב שביצעתם עסקה. ולהתאימו לצורכיכם. חשוב שתעלו כל נושא מבעוד מועד בעת ביצוע עסקת הליסינג. שימו לב גם לנושא ההתחשבנות מול חברת הליסינג, במידה ותהיו מעוניינים להחזיר את הרכב לפני תום ההתקשרות.

לסיכום ואולי החשוב מכול, בקשו לקבל חוות דעת מאנשים ולקוחות שונים העובדים מול החברה. אלה יספקו לכם מידע אובייקטיבי ובלתי תלוי בנוגע לשביעות רצונם מהשירותים השונים שמציעה החברה.

המסמכים הנדרשים לפני ביצוע עסקת ליסינג

עסקת ליסינג היא עסקה כלכלית לכל דבר לכן יש להציג למחלקת החיתום של חברתנו מספר מסמכים. בליסקאר אישור עסקת הליסינג ללקוחות הינו מהיר. המסמכים שיש לשלוח לשם ביצוע העסקה:

לחברות ולקוחות מוסדיים:
4 דוחות מע"מ אחרונים.
4 דוחות ניכוי עובדים (טופס 102) אחרונים.
דפי חשבון בנק - 3 חודשים אחרונים.

תעודת התאגדות:
פרוטוקול מורשי חתימה בחברה.
אישור בעלי מניות בחברה.
צילום ת.ז. של מורשי חתימה
טופס בקשת אשראי (ימולא יחד עם מנהל לקוחות).

לעוסק מורשה:
4 דוחות מע"מ אחרונים.
דפי חשבון בנק - 4 חודשים אחרונים.
צילום ת.ז
טופס בקשת אשראי (ימולא יחד עם מנהל לקוחות).

לשכיר/לקוח פרטי:
4 תלושי שכר מעודכנים.
דפי חשבון בנק - 4 חודשים אחרונים.
צילום ת.ז
טופס בקשת אשראי (ימולא יחד עם מנהל לקוחות).

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ

כתבות ליסינג נוספות