רכישת רכב חדש מליסינג או רכישה במזומן

יותר ויותר עסקים ואנשים פרטיים כיום, מעדיפים רכב מליסינג על פני רכב חדש במזומן. היצע חברות הליסינג הרב, מגוון מסלולי הליסינג רב ותנאי המימון האטרקטיביים, הופכים את אופציית עסקת הליסינג לאטרקטיבית עבור רבים. וזאת בנוסף לעובדה שרכב ליסינג יכול להיות מותאם לכל אדם, אם לצרכים פרטיים ואם לצרכים עסקיים.

מדוע רכישת רכב חדש מליסינג היא רכישה אטרקטיבית?

רכישת רכב מליסינג, בניגוד לקניית רכב חדש, אינוה מחייבת תשלום מראש של כל סכום הכסף. עסקת ליסינג היא עסקה הפרוסה על-פני חודשים רבים ומשום כך מקלה על ההוצאה הכספית ובדרך כלל מותאמת לתזרים המזומנים של הלקוח. בנוסף לתזרים המזומנים שמותאם לצרכי הלקוח בתום תקופת ההתקשרות מציעה חברת הליסינג ללקוח את האופציה לרכוש את הרכב במחיר אטרקטיבי או, לחילופין, לשדרג אותו לרכב חדיש יותר תוך מתן שירותי טרייד אין.

מה זה ליסינג מימוני ומדוע הוא מומלץ?

ליסינג עם "בלון" או ליסינג מימוני הוא בעצם הלוואה כספית הניתנת לצורך שימוש בכלי רכב. במקרים רבים, עסקת ליסינג היא בעלת תנאים טובים יותר מהלוואות דומות אשר ניתן לקחת, למשל, בבנק. יתרון זה הוא קריטי עבור רבים המבקשים להחזיק ברכב חדש ללא שיעבוד של רכוש או כסף. אם נוסיף לכך את היתרונות האחרים הקיימים בשיטת הליסינג, נוכל לראות כי שיטה זו עדיפה בהרבה על קניית רכב חדש מהיבואן.

יתרונות נוספים של מימון רכב עם ליסינג

מעבר לתנאים הטובים, היכולת לרכוש את הרכב במחיר אטרקטיבי או לשדרג אותו, ישנם גם ייתרונות נוספים למימון רכב באמצעות ליסינג. ליסינג מאפשר למעשה לקחת אשראי שאינו משפיע על אשראי החברה בבנקים. בנוסף, ההוצאה על ליסינג הינה הוצאה מוכרת, אשר מאפשרת את הקטנת המס. ייתרון נוסף הוא בכך שחברת הליסינג יכולה לספק שירותים נוספים כגון תחזוקת הרכב, בהתאם לרצון הלקוח וסוג העסקה הנחתמת.

מנהלי הלקוחות של ליסקאר עומדים לרשותך בכל שאלה בטלפון 3900*
או באמצעות פניה בטופס צור קשר.

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ

כתבות ליסינג נוספות