מדריך מקוצר לבחירת רכב הליסינג שמתאים לך

עד לפני מספר שנים היו רוב לקוחות הליסינג חברות גדולות, אשר ביקשו לרכוש ציי רכבי ליסינג עבור עובדיהן. כיום, יותר ויותר חברות קטנות ובינוניות ולקוחות פרטיים בוחרים בהצעות האטרקטיביות של חברות הליסינג, המאפשרות ללקוח לבחור את הרכב שמתאים לו, ללא מגבלה של כמות רכבים, דגם, יצרן או נפח מנוע.

איך זה עובד?

התהליך הוא פשוט.
בראש ובראשונה, הלקוח מגיע לחברת הליסינג ובוחר את הרכב שהוא רוצה. אין צורך להתפשר. בליסקאר רכבי ליסינג של כל יצרניות הרכב, וניתן לקבל הצעת ליסינג לכל רכב, לא משנה הסוג או כמות הרכבים.

לאחר בחירת הרכב, הלקוח מעביר לחברת הליסינג מקדמה בסכום נמוך יחסית, ומקבל את הרכב שבחר.

במשך מספר חודשים הוא מעביר לחברת הליסינג תשלום חודשי קבוע, ובתום התקופה הוא יכול לקנות את הרכב בסכום מוסכם, או להחליף אותו ברכב חדש יותר.

5 צעדים לבחירת רכב הליסינג הנכון בשבילך:

מגוון הרכבים שנמצאים היום בשוק יכול להשאיר את הצרכן הישראלי מבולבל. לפני ביצוע העסקה, כדאי לבחון את ההיבטים הבאים:

1. גודל הרכב, סוג הדלק ונפח המנוע: איזה רכב אתה באמת צריך? אם אתה רווק, תוכל אולי להסתפק במכונית סופר מיני, במקום במשפחתית. אם הרכב ישמש אותך לנסיעות למרחקים ארוכים, כדאי לרכוש רכב דיזל בעל נפח מנוע גדול יותר. המומחים של ליסקאר יעזרו לך להבין טוב יותר את הצרכים שלך. 

2. תקציב: למחיר הרכב יש השפעה על קבוצת רישוי ועל שווי השימוש, וכן התשלומים החודשיים הם נגזרת של עלות הרכב. לכן, כדאי לבחור רכב כדאי מבחינת מיסוי ושההוצאה החודשית עליו לא תחרוג מהתקציב החודשי שלך.

3. מיסוי: חשוב לבדוק אם הרכב נחשב רכב פרטי או רכב מסחרי על פי תקנות מע"מ. לא ניתן לקזז את המע"מ על כלי רכב פרטי, וואן יוקרתי ורכב שטח (אלא אם כן רכב השטח משמש את העסק באופן מלא). במידה שהרכב משמש למטרה עסקית, הוצאות מימון רכב והפחת מוכרות ל ניכוי מס הכנסה.

4. איכות הרכב: כדי להחליט אילו דגמים מומלצים בכל קטגוריה - רצוי להתייעץ עם מומחים. בליסקאר תוכל לקבל ייעוץ מקצועי ואמין לבחירת רכב ליסינג שבאמת מתאים לך.

5. בטיחות: התפקיד החשוב ביותר של הרכב הוא להוביל את נוסעיו בבטחה. כדאי לבדוק את הציון שהוא קיבל במבחן הבטיחות.

לסיכום, ליסקאר מאפשרת לך לקנות רכב חדש לעסק שלך ומעמידה לרשותך את כל סוגי הרכב לעיסקת ליסינג מימוני.

 

* אי עמידה בתשלומים עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצל"פ

כתבות ליסינג נוספות